Detailed
search
Click to open the filter
MGM Reality Real estate center
Poctivá Slovenská Realitka

EXKLUZÍVNE! Luxusné bývanie, záhrada 2.750 m2, bazén, sauna, garáž, top lokalita, predaj, Chorvátsky Grob, Cena: INFO V RK

Info in EA

Detail of the offer

Offer number: ZA013649

Description

Type of property Houses
Advert Category Sale
Property status
Area 240 m2
Area size of lands 2752 m2
County Bratislavský kraj
District Senec
Town Chorvátsky Grob

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj moderný 1-podlažný 4-izbový rodinný dom typu bungalov, s úžitkovou plochou240,1 m2. Prislúcha k nemu pôsobivo rozsiahly rovinatý pozemok o výmere 2.752 m2, na ňom má svoje miesto bazén s mnohoúčelovým zastrešením, vydláždené terasy, záhradný domček i vonkajšie parkovacie státia. Súčasťou nadštandardného vybavenia domu je relaxačná zóna so saunou a garáž pre 3 motorové vozidlá.

Samostatne stojaci objekt na konci slepej ulice, ako vystrihnutý z časopisu o štýlovom bývaní má svoju adresu v obľúbenej miestnej časti Čierna Voda obce Chorvátsky Grob. Nachádza sa len 20 km od centra Bratislavy, zároveň Vás krása Národnej prírodnej rezervácie objíme už na hranici pozemku nehnuteľnosti. Ste fanúšikom bicyklovania? Napojiť sa na obľúbenú cyklotrasu môžete od vlastnej záhradnej bránky.
Ak chcete bývať v blízkosti hlavného mesta, a pritom si užívať súkromie v oáze pokoja priestranného rodinného domu s veľkou čarovnou záhradou, tu nemusíte robiť žiadne kompromisy!

Link na videoobhliadku: youtube.com/watch?v=HTgrZK1nnsU

DISPOZÍCIA
Interiér nehnuteľnosti je príjemne presvetlený a preslnený. Vstup je orientovaný na juhovýchod, výhľady z obytných miestností smerujú na juhovýchod – západ - severozápad.
Pozostáva z nasledovných miestností:
- spoločenské srdce domu / až 45,2 m2/ tvorené priestrannou obývacou izbou s krbom, komunikačne prepojenou s kompletne vybavenou kuchyňoujedálenskou časťou, kuchyňa disponuje aj špajzou / 2,6 m2/;
- spálňa / 23,3 m2/ so šatníkom v podobe samostatnej izby;
- detská izba / 20,9 m2/;
- hosťovská izba / 17,9 m2/, pracovňa alebo ďalšia detská izba so šatníkom v podobe samostatnej izby;
- kúpeľňa / 6,5 m2/ s umývadlom, sprchovacím kútom, toaletou a bidetovou sprchou;
- samostatná toaleta / 1,4 m2/ s umývadlom;
- relaxačná zóna / 28,4 m2/ so saunou, vyvýšenou vaňou, priestorom pre fitness aktivity, samostatnou toaletou s umývadlom;
- technická miestnosť / 8,9 m2/ s umývadlom a  technickou vaňou;
- chodba / 16,6 m2/ spájajúca dennú a nočnú časť domu;
- zádverie / 10,1 m2/ s prístupom do garáže a relaxačnej časti.
Priestranná garáž / 58,1 m2/ až pre tri osobné vozidlá sa nachádza na opačnej strane objektu, ako je jeho denná a nočná časť. Má k dispozícii dve samostatné brány na diaľkové ovládanie i vstup „suchou nohou“ do priestoru domu.

ZARIADENIE A VYBAVENIE, TECHNICKÉ PARAMETRE
Nehnuteľnosť vďaka svojmu prvotriednemu vybaveniuprofesionálne zvolenej dispozícii domu aj záhrady poskytuje svojim obyvateľom prostredie pre príjemné spolunažívanie, oddych a zábavu, rovnako tak dostatok súkromia a tiež mnoho úložného priestoru.
Na podmaňujúcej atmosfére nehnuteľnosti sa podieľajú vzácne umelecké diela, zhotovené akademickým sochárom špeciálne pre zapracovanie do jej exteriéru. Svoje ruky priložil i k výrobe niekoľkých masívnych kusov nábytku. 
Výrazným dizajnovým prvkom kuchyne je krásny čierny mramor, použitý pri zhotovovaní pracovných dosiek, zásteny kuchynskej linky i masívneho jedálenského stola na mieru, so sedením pre päť osôb. Súčasťou kuchyne je aj kuchynský ostrov, ten je vybavený indukčnou varnou doskou a digestorom. Ďalej je k dispozícii elektrická teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu a dvojkrídlová chladnička s mrazničkou.
Funkčný krb na tuhé palivo je efektne zasadený do steny obývacej izby.
Kombinovaná sauna umiestnená v relaxačnej zóne dáva na výber využitie procedúr klasickej fínskej sauny a infrasauny.
V dome je položená španielska a talianska dlažba, sú nainštalované hliníkové dvere a okná s izolačným trojsklom, na nich plisé siete proti hmyzu, exteriérové žalúzie sú zapustené v ostení. Sociálne zariadenia sú vybavené značkovou sanitou. Udržiavanie domu v čistote uľahčuje centrálny vysávač. Nehnuteľnosť je vybavená zabezpečovacím zariadením a kamerovým systémom s nahrávaním.  
Vykurovanie obytnej časti je prostredníctvom plynového kotla Buderus a podlahového teplovodného vykurovania s centrálnym termostatom. Na ohrev vody slúži bojler.
Vstup na pozemok nehnuteľnosti je možný dvomi bránami určenými pre vjazd vozidiel alebo bránkou pre peších.
Samotný dom je zhotovený z tepelnoizolačných tvárnic Ytong Lambda 400, následne zateplený. Rovnú strechu tvoria preklady Ytong Lambda a zváraná fólia chránená izolačným kamienkovým zásypom.
V rámci nehnuteľnosti sú zavedené inžinierske siete: voda, elektrika, plyn, kanalizácia. K dispozícii je studňa, zavedený je optický internet.

POZEMOK SO ZÁHRADOU A BAZÉNOM
Na rovinatom rohovom pozemku s luxusnou výmerou 2.752 m2 sa musí skvelo cítiť každý, bez ohľadu na vek či rozsah záujmov. Záhrada s bazénom, malým lesíkom, vydláždenými chodníkmi, záhradným domčekom, automaticky zavlažovaným trávnikom, políčkami a vyvýšenými záhonmi pre  pestovanie zeleniny či byliniek, okrasnými drevinami a ovocnými stromami nádherných farieb a tvarov sa stane rajom pre deti i dospelých, milovníkov prírody i majiteľov domácich miláčikov.  
Bazén s rozmermi 12 m x 4 m je vybavený solinátorom a tepelným čerpadlom, zastrešený viacúčelovými vertikálnymi stenami.
Na kompozične vyváženom pozemku majú svoje miesto i vydláždené a zastrešené terasy / 42,1 m2 a 30,3 m2/, väčšia z nich je vybavená pergolou s otočnými lamelami na reguláciu tienenia.

LOKALITA
Nehnuteľnosť je situovaná na okraji miestnej časti Čierna Voda v obci Chorvátsky Grob.  Lokalita sa radí medzi vyhľadávané adresy bratislavského regiónu, disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a mnohými ďalšími benefitmi. K dispozícii sú predajne s potravinami a iným sortimentom, prevádzky s pestrou ponukou služieb, gastro zariadenia, základné školy s materskými školami, kostoly, priestory s preliezačkami pre deti, záhradníctvo a iné.
Vo výnimočnej blízkosti od domu sa nachádza národná prírodná rezervácia Šúr, ktorej súčasťou sú krásne lesy, nekonečné chodníky, jedinečná fauna a flóra.
Cyklotrasa vedúca tesne za hranicou pozemku sa napája na sieť ďalších cyklotrás regiónu.
V obci sa nachádza aj termálny prameň s jazierkom.
Vďaka svojej výbornej polohe na mape Slovenska je lokalita vzdialená len 20 km od hlavného mesta, diaľničný privádzač je dostupný do 3 minút. Zároveň sú na dosah kultúrne a historické pamiatky v okolí, jazerá a aquaparky, výzvy pre športovcov a výhľady čakajúce na milovníkov turistiky.

Stav nehnuteľnosti: stavba z roku 2009.

Dostupnosť: podľa dohody.

Mesačné náklady: približne 180 €/ mesiac pri obývaní tromi osobami.

Cena: Informáciu Vám poskytne maklér MGM Realitného Centra.

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA013649.
Call centrum tel: 0910 86 11 86.

youtube


Slovakia

Slovakia's roots can be traced to the 9th century state of Great Moravia. Subsequently, the Slovaks became part of the Hungarian Kingdom, where they remained for the next 1,000 years. Following the formation of the dual Austro-Hungarian monarchy in 1867, language and education policies favoring the use of Hungarian (Magyarization) resulted in a strengthening of Slovak nationalism and a cultivation of cultural ties with the closely related Czechs, who were under Austrian rule. After the dissolution of the Austro-Hungarian Empire at the close of World War I, the Slovaks joined the Czechs to form Czechoslovakia. During the interwar period, Slovak nationalist leaders pushed for autonomy within Czechoslovakia, and in 1939 Slovakia became an independent state allied with Nazi Germany. Following World War II, Czechoslovakia was reconstituted and came under communist rule within Soviet-dominated Eastern Europe. In 1968, an invasion by Warsaw Pact troops ended the efforts of the country's leaders to liberalize communist rule and create "socialism with a human face," ushering in a period of repression known as "normalization." The peaceful "Velvet Revolution" swept the Communist Party from power at the end of 1989 and inaugurated a return to democratic rule and a market economy. On 1 January 1993, the country underwent a nonviolent "velvet divorce" into its two national components, Slovakia and the Czech Republic. Slovakia joined both NATO and the EU in the spring of 2004 and the euro zone on 1 January 2009.

Location: Central Europe, south of Poland

Geographic coordinates: 48 40 N, 19 30 E
 
  total: 49,035 sq km
  land: 48,105 sq km
  water: 930 sq km
  country comparison to the world: 131
 
  total: 1,611 km
  border countries (5): Austria 105 km, Czech Republic 241 km, Hungary 627 km, Poland 541 km, Ukraine 97 km
  temperate; cool summers; cold, cloudy, humid winters
 rugged mountains in the central and northern part and lowlands in the south
  lowest point: Bodrok River 94 m
  highest point: Gerlachovsky Stit 2,655 m
  agricultural land: 40.1%
  arable land 28.9%; permanent crops 0.4%; permanent pasture 10.8%
  forest: 40.2%
  other: 19.7% (2011 est.)