Detailed
search
Click to open the filter
MGM Reality Real estate center
Poctivá Slovenská Realitka

Real estate agent - MGM ŽILINA

Profilová fotka

Tomáš Nagy

Tomáš je charizmatický človek, ktorý má obchodovanie v krvi už od strednej školy. Časom prešiel rôznymi obchodnými pozíciami, od regionálnej tlače sa cez obchodné reťazce dostal až k realitám, kde objavil silu samotného obchodu. Hľadanie nehnuteľností pre svojich klientov preňho znamená obrovskú zodpovednosť a poslanie. Uvedomuje si, že bývanie býva často doživotná investícia, a preto sa pri hľadaní toho správneho domova snaží byť klientom v prvom rade poradca, ktorý čerpá zo svojich realitných skúseností. V MGM je od prvého kvartálu 2016 a má už za sebou niekoľko desiatok úspešne zrealizovaných realitných obchodov.

+421 (0) 910 861 186 info@realitymgm.sk

  References

Tomáš mi pomohol predať rodinný dom. Za svoj život som riešila tri obchody s troma maklérmi v rôznych realitných kanceláriách ale Tomáš bol najlepší, má to v sebe.

Anna Rychnavská


Tomáša som oslovila aby mi vyriešil ťažkú situáciu s bývaním. Jeho riešenie bolo promptné, dokázal v rozmedzí troch mesiacov predať môj jednoizbový byt v Žiline a našiel mi vhodný rodinný dom vo Višňovom. Rozdiel mi pomohla dofinancovať MGM cez MGM-financovanie. Som šťastná a spokojná, že som mu dôverovala. 

Odporúčam.

Gabriela Pecková


  BlogCurrent offers by realtor

Broker offers

Predaj stavebné parcely pre podnikateľské účely, Košťany nad Turcom

Lokation: Žilinský kraj / Košťany nad Turcom
Acreage: 1951m2
Advert Category: Sale
Offer number: ZA007694
Added 09.02.2017

Predaj kancelárskych priestorov v novostavbe, Žilina - Bôrik

Lokation: Žilinský kraj / Žilina / Bôrik
Acreage: 341.8m2
Advert Category: Sale
Offer number: ZA007202
Added 06.06.2016